Agenda 2019 | Agenda 2018 | Agenda 2017 | Agenda 2016 | Agenda 2015
nederlands | english
T  W  E  E  D  U  I  Z  E  N  D  A  C  H  T  T  I  E  N
DECEMBER
01

Entrez!

20:15 uur
Concertgebouw | Amsterdam | NL
Calefax
NOVEMBER
25

Behind the Scenes IV: El Angel Exterminador (2014)

11:00 uur
De Oosterpoort | Groningen | NL
Slagwerkensemble van het Prins Claus Conservatorium o.l.v. Tatiana Koleva
23

Radio Rusland / Etherkwartet nr. 9 (2018)

20:15 uur
De Oosterpoort | Groningen | NL
Ragazze Quartet & Noël S. Keulen
15

Cinderella*

11:00 - 18:00 uur
Tromp Concours | Muziekgebouw Eindhoven | NL
Halve finalisten
14

Cinderella*

11:00 - 18:00 uur
Tromp Concours | Muziekgebouw Eindhoven | NL
Halve finalisten
10

Douze Mains (2008-2011) & Behind the Scenes IV: El Angel Exterminador (2014)

11:00 uur
Open Dag | Prins Claus Conservatorium | Groningen | NL
Slagwerkensemble van het Prins Claus Conservatorium o.l.v. Tatiana Koleva
09

Douze Mains (2008-2011) & Behind the Scenes IV: El Angel Exterminador (2014)

20:30 uur
Soundsofmusic | Grand Theatre | Groningen | NL
Slagwerkensemble van het Prins Claus Conservatorium o.l.v. Tatiana Koleva
 
08

DiGiT #2 (2002-2003)

20:00 uur
Sonare | Ruby Street | Los Angeles | California | USA
Jordan Curcuruto & Phoebe Wu
08

Radio Rusland / Etherkwartet nr. 9 (2018)

18:45 uur
November Music | Den Bosch | NL
Ragazze Quartet & Noël S. Keulen
 
04

DiGiT #2 (2002-2003)

19:30 uur
Center for New Music | San Fransisco| California | USA
Jordan Curcuruto & Phoebe Wu
04

I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways(2005-2008)

11:30 & 12:30 uur
November Music | Werkwarenhuis | Den Bosch | NL
Slagwerkensemble van AMPA o.l.v. Marcel Andriessen
03

Douze Mains (2008-2011)

19:30 uur
Sound Festival | The Lemon Tree | Aberdeen | UK
Ensemble Klang
OKTOBER
30

Behind the Scenes IV: El Angel Exterminador (2014) & I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways(2005-2008)

20:00 uur
DE LINK @ Nwe Vorst | Tilburg | NL
Slagwerk Den Haag en slagwerkensemble van AMPA o.l.v. Marcel Andriessen
 
28

Radio Rusland / Etherkwartet nr. 9 (2018)

14:00 uur
Gloria Kerk | Asten | NL
Ragazze Quartet & Noël S. Keulen
 
26

DiGiT #2 (2002-2003)

19:30 uur
Sir Jack Lyons Concert Hall | York | UK
Peyee Chen & Kate Ledger
22

Radio Rusland / Etherkwartet nr. 9 (2018)

20:00 uur
Kasteel Rhoon | NL
Ragazze Quartet & Noël S. Keulen
20

Wie schön (2017)

20:15 uur
Johanneskerk | Diepenheim | NL
Tulipa Consort, Johannette Zomer & Bart Schneemann
SEPTEMBER
24

Wie schön (2017)

12:00 uur
Muziekgebouw Frits Philips | Eindhoven | NL
Tulipa Consort, Johannette Zomer & Bart Schneemann
21

Down the Rabbit-Hole (2012)

20.00 uur
De Spiegel | Zwolle | NL
Orkest van het Oosten o.l.v. Ed Spanjaard
16

DiGiT #2 (2002-2003)

15.00 uur
SKOA | Reestkerk | Oud Avereest | NL
Tamara Laverman en Hanke Scheffer
14

Down the Rabbit-Hole (2012)

20.00 uur
Muziekcentrum | Enschede | NL
Orkest van het Oosten o.l.v. Ed Spanjaard
05

In & Out (2012)

20:00 uur
Opening BredaPhoto Festival | Chassé Theater Breda | NL
Ragazze Quartet
04 I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways
20.00 uur
Tuesdays @ Monk Space | Los Angeles | California | USA
Now Hear Ensemble
AUGUSTUS
01-19 I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways | FILM
dinsdag t/m zondag 11.00 - 17.00 uur
Tentoonstelling 'KRIJT' | KUNSTHAL KAdE | Amersfoort | NL
Wouter Snoei, Slagwerk Den Haag | Jellie Dekker
JULI
22

Radio Rusland / Etherkwartet nr. 9 (2018)

15:00 uur
Wonderfeel | landgoed Schaep en Burgh in ’s-Graveland | NL
Ragazze Quartet & Noël S. Keulen
 
14

No reason to panic (v2016)

19:00 uur
Garnisonskirche | Oldenburg | DE
Ensemble Modern
 
13

No reason to panic (v2016)

19:00 uur
Kloster Frenswegen | Nordhorn | DE
Ensemble Modern
 
07

DiGiT #2 (2002-2003)

19:30 uur
Bowdoin International Music Festival | Brunswick | Maine | USA
Ryan Reilly, Jenny Lee
01-31 I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways | FILM
dinsdag t/m zondag 11.00 - 17.00 uur
Tentoonstelling 'KRIJT' | KUNSTHAL KAdE | Amersfoort | NL
Wouter Snoei, Slagwerk Den Haag | Jellie Dekker
JUNI
18 I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways
19.30 uur
Nief-Norf Summer Festival 2018 | University of Tennessee Knoxville | USA
Andy Bliss, Ashley Walters, Kerry O’Brien, Abby Fisher
01-30 I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways | FILM
dinsdag t/m zondag 11.00 - 17.00 uur
Tentoonstelling 'KRIJT' | KUNSTHAL KAdE | Amersfoort | NL
Wouter Snoei, Slagwerk Den Haag | Jellie Dekker
MEI
28

Douze Mains (2008-2011)

20:00 uur
Concertzaal | Theaters Tilburg | NL
Ensemble Klang
27

Microludium (2015)

15:00 uur
De Muze van Zuid | Vondelkerk | Amsterdam | NL
BRISK
26

withorwithout (2005-2009)

20:00 uur
Kasteel Amerongen | NL
Ragazze Quartet
26-31 I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways | FILM
dinsdag t/m zondag 11.00 - 17.00 uur
Tentoonstelling 'KRIJT' | KUNSTHAL KAdE | Amersfoort | NL
Wouter Snoei, Slagwerk Den Haag | Jellie Dekker
13

DiGiT #2 (2002-2003)

18:00 uur
Teatro Keiros| Rome | IT
Passepartout Duo
05

In & Out (2012)

18:00 uur
Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam | NL
Ragazze Quartet
03

Radio Rusland / Etherkwartet nr. 9 (2018)*

20:15 uur
Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam | NL
Ragazze Quartet & Noël S. Keulen
APRIL
20

DiGiT #2 (2002-2003)

19:30 uur
Upper Chapel | Cheffield | UK
Passepartout Duo
14

DiGiT #2 (2002-2003)

17:00 pm
Civic Gallery | Modena | IT
Passepartout Duo
08

Wie schön (2017)

14:30 uur
Willem Twee Concertzaal (De Toonzaal) | Den Bosch | NL
Tulipa Consort, Johannette Zomer & Bart Schneemann
06

Wie schön (2017)

20:00 uur
Grote of Sint-Gudulakerk | Lochem | NL
Tulipa Consort, Johannette Zomer & Bart Schneemann
MAART
25

withorwithout (2005-2009)

12:00 uur
Agnietenhof | Caeciliakapel | Tiel | NL
Ragazze Quartet
 
17

Radio Rusland / Etherkwartet nr. 9 (2018)*

20:15 uur
Willem Twee Concertzaal | Den Bosch | NL
Ragazze Quartet & Noël S. Keulen
17

DiGiT #2 (2002-2003)

20:00 uur
CliqueArt | Brussels | Belgium
Passepartout Duo
11

Radio Rusland / Etherkwartet nr. 9 (2018)*

15:00 uur
Odeon | Zwolle | NL
Ragazze Quartet & Noël S. Keulen
04

Wie schön (2017)

15:00 uur
Oude Jeroenskerk | Noordwijk | NL
Tulipa Consort, Johannette Zomer & Bart Schneemann
01

withorwithout (2005-2009)

20:30 uur
Theater de Speeldoos | Vught | NL
Ragazze Quartet
FEBRUARI
17

withorwithout (2005-2009)

20:15 uur
Concertgemaal on tour | Amsterdam | NL
Ragazze Quartet
11

DiGiT #2 (2002-2003)

15:00 uur
The William and Helen Richards Theatre at Orange Hall | Middletown New York | USA
Bent Duo (Bill Solomon en David Friend)
 
06

DiGiT #2 (2002-2003)

20:30 pm
DE LINK | Het Cenakel | Tilburg
Alba Calle Valiente en Alexandria Schultz
03

Entrez! (2002)

19:30 uur
ECLAT | Theaterhaus | Stuttgart | DE
Calefax
03

withorwithout (2005-2009)

09:30 uur
Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam | NL
Cuypers Kwartet
JANUARI
30

In & Out (2011-2012)

14.15 uur
Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam | NL
Ragazze Quartet
 
19

DiGiT #2 (2002-2003)

20:00 uur
University of Tennessee | Knoxville | USA
Wesley Fowler & Will Hoover


(* première)