Agenda 2017 | Agenda 2016 | Agenda 2015 | Agenda 2014 | Agenda 2013
nederlands | english
T  W  E  E  D  U  I  Z  E  N  D  Z  E  S  T  I  E  N
DECEMBER
28
Entrez! (2003)
19.30 uur
PAN | Muziekgebouw aan 't IJ | NL
Calefax
09
Anyone Can Do It (2006)
20.30 & 22.15 uur
Casual Classics | Concertzaal Tilburg | NL
Lunatree met vrijwilligers uit het publiek
07

Douze Mains (2008-2011)

20.15 uur
De Doelen | Jurriaanse zaal | Rotterdam | NL
Ensemble Klang
04
Anyone Can Do It (2006)
18:00 uur
EarFest 2 @ Earport | Duisburg-Innenhafen | DE
Kunsu Shim, Gerhard Stäbler & Ensemble CRUSH met vrijwilligers uit het publiek
NOVEMBER
26

Microludium* (2015)

20.00 uur
Verkadezaal | Zaandam | NL
BRISK
13

Unraveled* (2016)

15.30 & 16:30 uur
November Music
Verkadefabriek | Den Bosch | NL
Larissa Groeneveld, Jeroen den Herder, Jelena Ocic, Timora Rosler, Slagwerk Den Haag & Ensemble de Ereprijs / Christian Karlsen
12-19 It Don't Mean a Thing (2014)
Voor 'Wannaplay', een interactieve installatie van 16 schommels
Dagelijks van 18:30 - 23:00 uur
GLOW Festival | Eindhoven | NL
Door iedereen te bespelen
12

Microludium* (2015)

20.00 uur
Cultuur Moerdijk | Koepelkerk | Willemstad | NL
BRISK
05

DiGiT #2 (2002-2003)

20:00 uur
Los Angeles City College | Clausen Hall | California | USA
HOCKET (Sarah Gibson & Thomas Kotcheff)
05

Microludium* (2015)

14.00 uur
Feestconcert 30 jaar BRISK | Noorderkerk | Amsterdam | NL
BRISK
01

DiGiT #2 (2002-2003)

20:30 uur
DE LINK | Cenakel | Tilburg | NL
Andrea Vasi & Sebastiaan Kemner
OKTOBER
21

Unraveled* (2016)

20.30 uur
Cello Biënnale
Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam | NL
Larissa Groeneveld, Jeroen den Herder, Jelena Ocic, Timora Rosler, Slagwerk Den Haag en het Nederlands Philharmonisch Orkest / Ed Spanjaard
20
DiGiT #2 (2002-2003)
20:00 uur
Music Recital Hall | Cal Poly Pomona | California | USA
HOCKET (Sarah Gibson & Thomas Kotcheff)
09

Microludium* (2015)

17.00 uur
Klosterkonzert | Karmelitenkloster | Frankfurt am Main | DE
BRISK
09
Anyone Can Do It (2006)
16.00 uur
Musikbiennale Niederrhein | Odapark Venray | NL
Lunatree met vrijwilligers uit het publiek
08
Anyone Can Do It (2006)
19.00 uur
Musikbiennale Niederrhein | Museum Goch | DE
Lunatree met vrijwilligers uit het publiek
07
Anyone Can Do It (2006)
19.30 uur
Musikbiennale Niederrhein | Kulturkirche Liebfrauen | Duisburg | DE
Lunatree met vrijwilligers uit het publiek
06
Anyone Can Do It (2006)
20.30 uur
Musikbiennale Niederrhein | Kunstsammlung NRW/K20 | Düsseldorf | DE
Lunatree met vrijwilligers uit het publiek
SEPTEMBER
18

Microludium* (2015)

14.30 uur
Bachfestival Dordrecht | Commissarissenkamer van het Onderwijsmuseum | Dordrecht | NL
BRISK
AUGUSTUS
28

DiGiT #2 (2002-2003)

13:00 uur
Mainstage | Carlsbad Music Festival | California | USA
HOCKET (Sarah Gibson & Thomas Kotcheff)
21

DiGiT #2 (2002-2003)

15:30 uur
NJO Muziekzomer | EventTheater Concertzaal | Oosterbeek | NL
Andrea Vasi & Sebastiaan Kemner
17

DiGiT #2 (2002-2003)

20:15 uur
NJO Muziekzomer | Concertgebouw De Vereeniging | Nijmegen | NL
Andrea Vasi & Sebastiaan Kemner
16

DiGiT #2 (2002-2003)

20:15 uur
NJO Muziekzomer | Veluvine | Nunspeet | NL
Andrea Vasi & Sebastiaan Kemner
JULI
31

Or just after. * (2016)

20.15 uur
Delft Chamber Music Festival | Museum Prinsenhof | Delft | NL
Liza Ferschtman, Ella van Poucke en Hans Eijsackers
 
28

Douze Mains (2008-2011)

13:05 uur
Ian Hanger Recital Hall | South Bank | Brisbane | Queensland | Australia
Tim Munro @ Queensland Conservatorium
MEI
15

Down the Rabbit-Hole (2012)

14.30 uur
De Spiegel | Zwolle | NL
Residentieorkest o.l.v. Otto Tausk
14

Down the Rabbit-Hole (2012)

14.00 uur
Dag in de Branding
Zuiderstrandtheater | Den Haag | NL
Residentieorkest o.l.v. Otto Tausk
13

Down the Rabbit-Hole (2012)

20.00 uur
De Doelen | Rotterdam | NL
Residentieorkest o.l.v. Otto Tausk
13
Anyone Can Do It (2006)
19.30 uur
Studio 2@Zoomtopia | Portland | Oregon | USA
Ron Blessinger, Sarah Tiedemann and Sergio Carreno met vrijwilligers uit het publiek
12
Anyone Can Do It (2006)
19.30 uur
Studio 2@Zoomtopia | Portland | Oregon | USA
Ron Blessinger, Sarah Tiedemann and Sergio Carreno met vrijwilligers uit het publiek
APRIL
30
I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways (2005-2008)
19:30 uur
CCRMA | Department of Music | Stanford University | California | USA
Now Hear Ensemble
28
I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways (2005-2008)
19:30 uur
C4NM | San Fransico | California | USA
Now Hear Ensemble
08
DiGiT #2 (2002-2003)
19:30 uur
Switchboard Presents | Center for New Music | San Francisco | USA
K A T E S (Kate Campbell & Katelyn Halpern)
06
DiGiT #2 (2002-2003)
12:00 uur
Cypress Recital Hall | California State University | Northridge | USA
HOCKET (Sarah Gibson & Thomas Kotcheff)
MAART
24
DiGiT #2 (2002-2003)
19:30 uur
Firehouse Space | Williamsburg | Brooklyn | New York | USA
K A T E S (Kate Campbell & Katelyn Halpern)
21

Microludium* (2015)

16.00 uur
Happy Bachdag | Janssenbeton | Wittenburgergracht 18 | Amsterdam | NL
BRISK
FEBRUARI
21
DiGiT #2 (2002-2003)
20:00 uur
NUMUS Mix Series | The Jazz Room | Waterloo | Ontario | Canada
Jason White & Kathryn Ladano
17
(now)here (2004)
20:00 uur
Ewart Memorial Hall | Caïro | Egypte
Egyptian Contemporary Music Ensemble / Ed Spanjaard
07
DiGiT #2 (2002-2003)
15:00 uur
University of Chicago| Fulton Recital Hall | Chigaco | USA
Amy Briggs & Daniel Schlosberg
JANUARI
16

Microludium* (2015)

20.15 uur
Cunerakerk | Rhenen | NL
BRISK
10

Microludium* (2015)

15.00 uur
Damsholte | Ommen | NL
BRISK
09

Microludium* (2015)

20.15 uur
Abdij | Aduard | NL
BRISK


(* première)