Concerts 2020 | Concerts 2019 | Concerts 2018 | Concerts 2017 | Concerts 2016 | ||
nederlands | english | ||
T W O T H O U S A N D N I N E T E E N | ||
DECEMBER |
27
|
Cinderella (2018) |
19:00 pm | ||
Oulun kaupunginkirjasto | Oulu | FI | ||
Kalle Hakosalo | ||
20
|
Anyone can do it (2006) |
|
20:15 pm | ||
Jurriaanse Zaal | De Doelen | Rotterdam | NL | ||
Doelen Ensemble | ||
12
|
Het arsenaal der ongeleefde dingen (2019)* |
|
20:30 pm | ||
Grand Theatre | Groningen | NL | ||
Nieuw Amsterdams Peil, Teun Hocks, Ria Marks, Floriaan Ganzevoort | ||
10
|
Cinderella (2018) |
|
19:00 pm | ||
Experimental Theater | Conrad Prebys Music Center | San Diego | California | USA | ||
Kalle Hakosalo | ||
08
|
Cinderella (2018) |
|
15:30 pm | ||
Kleine Zaal | Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven | NL | ||
Kai Strobel | ||
05
|
La Belle Chocolatière (2003) |
|
20.15 pm | ||
Grote Zaal | Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam | ||
Nieuw Ensemble | Ed Spanjaard | ||
NOVEMBER |
23
|
Het arsenaal der ongeleefde dingen (2019)* |
15:00 pm | ||
Lawrence Batley Theatre | Huddersfield | UK | ||
Nieuw Amsterdams Peil, Teun Hocks, Ria Marks, Floriaan Ganzevoort | ||
21
|
Het arsenaal der ongeleefde dingen (2019)* |
|
20:15 pm | ||
Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam | NL | ||
Nieuw Amsterdams Peil, Teun Hocks, Ria Marks, Floriaan Ganzevoort | ||
12
|
DiGiT #2 (2002-2003) |
|
19:30 pm | ||
Orpheum Annex | Vancouver | British Columbia | CA | ||
Standing Wave | ||
07
|
Het arsenaal der ongeleefde dingen (2019)* |
|
20:00 pm | ||
Festival November Music | Den Bosch| NL | ||
Nieuw Amsterdams Peil, Teun Hocks, Ria Marks, Floriaan Ganzevoort | ||
06
|
Het arsenaal der ongeleefde dingen (2019)* |
|
20:30 pm | ||
Wennekerpand | Schiedam | NL | ||
Nieuw Amsterdams Peil, Teun Hocks, Ria Marks, Floriaan Ganzevoort | ||
06
|
Cleaning instructions (2007) |
|
13:00 pm | ||
Veronica Hagman Concert Hall | Danbury | Connecticut | USA | ||
Lisa Moore | ||
03
|
Cleaning instructions (2007) |
|
15:00 pm | ||
The Great Gallery | Toledo Museum of Art | Ohio | USA | ||
Lisa Moore | ||
OCTOBER |
27
|
Het arsenaal der ongeleefde dingen (2019) / sneak-preview |
13:30 & 14:30 pm | ||
Museum De Pont | Tilburg | NL | ||
Nieuw Amsterdams Peil, Teun Hocks, Ria Marks, Floriaan Ganzevoort | ||
23
|
I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways(2005-2008) |
|
20:00 pm | ||
Musis | Arnhem | NL | ||
Slagwerk Den Haag | ||
19
|
Het arsenaal der ongeleefde dingen (2019)* |
|
14:00 pm | ||
Transit Festival | Leuven | BE | ||
Nieuw Amsterdams Peil, Teun Hocks, Ria Marks, Floriaan Ganzevoort | ||
15
|
DiGiT #2 (2002-2003) |
|
19:30 pm | ||
Western Australian Academy of Performing Arts | Perth | AUS | ||
Adam Marks & Philip Cameron Everall | ||
SEPTEMBER |
06
|
I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways(2005-2008) |
20:00 pm | ||
Throop Church | Pasadena | California | USA | ||
Aperplicity | ||
AUGUST |
22
|
Cinderella (2018) |
12:15 pm | ||
Lucerne Festival | Lukaskirche | Luzern | CH | ||
Marianna Bednarska | ||
07
|
Cleaning instructions (2007) |
|
18:00 pm | ||
Melbourne Recital Centre | Melbourne | AU | ||
Lisa Moore | ||
JULY |
18
|
Cinderella (2018) |
16:45 pm | ||
Tokiwa Junior College | Shizuoka City | JP | ||
Masayuki Niino | ||
JUNE |
04
|
DiGiT #2 (2002-2003) |
18:00 pm | ||
Miller Theatre | Columbia University | New York | USA | ||
Bent Duo: David Friend & Bill Solomon | ||
MAY |
31
|
Douze Mains (2008-2011) |
19:00 pm | ||
Australian National Academy of Music | Melbourne | AU | ||
Tim Munro & guests | ||
19
|
Etherkwartet nr. 9 (2018) |
|
13:00 pm | ||
Sound Unbound | LSO St. Luke's | Londen | UK | ||
Ragazze Quartet | ||
13
|
Douze Mains (2008-2011) |
|
20:00 pm | ||
Orpheum Annex | Vancouver | British Columbia | CAN | ||
Standing Wave | ||
10
|
Behind the Scenes V: Playtime (2019)* |
|
19:00 pm | ||
Wittener Tage für neue Kammermusik | Witten | DE | ||
Eklekto Percussion | ||
10
|
I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways(2005-2008) |
|
20:00 pm | ||
Art Share L.A. | Los Angeles | California | USA | ||
Autoduplicity (Jennifer Bewerse & Rachel Beetz) + Aperture Duo (Adrianne Pope & Linnea Powell) | ||
03
|
Down the Rabbit-Hole (2012) |
|
19:00 pm | ||
ISCM | Estonia Concert Hall | Tallinn | EST | ||
Estonian National Symphony Orchestra / Olari Elts | ||
APRIL |
18
|
Behind the Scenes IV: El Angel Exterminador (2014) |
12:30 pm | ||
Kleine zaal | Muziekgebouw Eindhoven | NL | ||
Percussion ensemble of AMPA / Marcel Andriessen | ||
13
|
Wie schön (2017) |
|
20:15 pm | ||
Klassiek aan de Rijn | Cunerakerk | Rhenen | NL | ||
Tulipa Consort, Johannette Zomer & Bart Schneemann | ||
06
|
A Horseless Carriage (2019)* |
|
13:15 pm | ||
NTR ZaterdagMatinee | Concertgebouw | Amsterdam | NL | ||
Asko | Schönberg / Pablo Heras-Casado | ||
MARCH |
27
|
Douze Mains (2008-2011) |
19:00 pm | ||
Pulitzer Arts Foundation | St. Louis | Missouri | USA | ||
St. Louis Symphony Orchestra | ||
26
|
Douze Mains (2008-2011) |
|
19:00 pm | ||
Pulitzer Arts Foundation | St. Louis | Missouri | USA | ||
St. Louis Symphony Orchestra | ||
05
|
Down the Rabbit-Hole (2012) |
|
19:00 pm | ||
BBC Maida Vale Studios | London | UK | ||
BBC Symphony Orchestra / Jac van Steen | ||
05
|
Radio Rusland / Etherkwartet nr. 9 (2018) |
|
14:00 pm | ||
Zaantheater | Zaandam | NL | ||
Ragazze Quartet & Noël S. Keulen | ||
FEBRUARY |
15
|
DiGiT #2 (2002-2003) |
12:00 pm | ||
School of Creative Arts at University of Windsor | Ontario | CA | ||
Jordan Curcuruto & Phoebe Wu | ||
13
|
DiGiT #2 (2002-2003) |
|
19:30 pm | ||
Varner Hall | Oakland University | Michigan | USA | ||
Jordan Curcuruto & Phoebe Wu | ||
07
|
Behind the Scenes IV: El Angel Exterminador (2014) |
|
13:00 pm | ||
Academy of Music and Performing Arts | Tilburg | NL | ||
Percussion ensemble of AMPA / Marcel Andriessen | ||
JANUARY |
27
|
Behind the Scenes IV: El Angel Exterminador (2014) |
16:30 & 19:30 pm | ||
Jan Pustjens Focus Day 2019 | Bernard Haitinkzaal | Amsterdam | NL | ||
Percussion ensemble of AMPA / Marcel Andriessen | ||
20
|
Wie schön (2017) |
|
11:30 am | ||
Cultureel Centrum de Man | Oostvoorne | NL | ||
Tulipa Consort, Johannette Zomer & Bart Schneemann | ||
16
|
Cinderella (2018) |
|
17:00 pm | ||
Auditorium | Uni-Mail | Geneva | CH | ||
Marianna Bednarska | ||
(* première) |